Pol’s İle Tanışın

Pol’s İle Tanışın2019-04-10T23:55:10+00:00

1965

1965 yılında kişisel bir teşebbüs olarak Ermenek’te faaliyetlerine başlayan Muzaffer Polat Şirketler Grubu; her geçen gün büyüyen yapısıyla, madencilik faaliyetlerinin yanı sıra turizm, ambalaj ve enerji alanındaki yatırımlarıyla sektör yelpazesini genişleterek, bugün 6 şirketi bünyesinde barındıran, büyük ve güçlü bir aile haline gelmenin haklı gururunu yaşıyor.

Tüm insanlığa temiz hava, yaşanabilir çevre, huzurlu bir dünya!

27 yıldır faaliyet gösterdiği madencilik sektöründe uzmanlaşan grup; “Tüm insanlığa temiz hava yaşanabilir çevre huzurlu bir dünya” sloganıyla gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmayı amaçlıyor.

Tarımda güvenilir, sağlıklı ve organik ürün üretme yolundaki hedeflerimizi, Freeze Dry meyve ve sebze fabrikamızla hayata geçirdik!

Pol’s

Bölgesel Kalkınmanın Lokomotifi!

Uluslararası gıda güvenliği kurallarına uygun tasarlanan entegre gıda üretim tesislerimizin, Ermenek ilçesinde kurulmasının sebebinin altında bir sosyal sorumluluk bilinci yatıyor. Attığımız bu adımla özellikle pazara olan uzaklığı ve bilinçsiz yapılan tarım çalışmaları nedeniyle ürünü değersiz hale gelen ve bu nedenlerle her geçen yıl göç veren bölge halkının kalkınmasını amaçlıyoruz.

Ermenek yöresine has…Pekmez Helvası!

İlk tesisimiz Ermenek yöresine özgü pekmez helvası üretimi yapıyor, tahin ve pekmez gibi önemli hammaddelerin tamamını kendi bünyesinde üretiyor.

Ürünleri Gör!

Dünyada sayılı Freeze Dry ile Dondurulup kurutulmuş meyveler

İkinci tesisimiz dünyada sayılı bulunan Freeze Dry teknolojisiyle kurutulmuş meyve-sebze kategorisinde Türkiye’de fark yaratıyor, tüm hammaddeyi yine kendi üretiyor.

Ürünleri Gör!

Tamamen Doğal

Tarladan fabrikaya
her şey kontrol altında!

İncele

Kaliteli Üretim

Her şey, en yüksek
standartlarda üretilir!

İncele

Kontrollü Tarım

Bölgesel kalkınmaya katkı
öncelikli amacımız!

İncele

Bizden Haberdar Olun!

Yeni ürünler ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!